+86-757-8128-5193

اخبار

صفحه اصلی > اخبار > محتوای

Cambrios به سرعت نانوسیم نقره تصویب جهانی با ایجاد چین طب مکمل و جایگزین

UNNYVALE CA و XIAMEN، چین و مونیخ، آلمان--(Marketwired - 27 مارس 2017)-طب مکمل و جایگزین منابع شرکت مادر Cambrios پیشرفته مواد شرکت، رهبر در جوهر نانوسیم نقره ای اعلام کرد راه اندازی یک شرکت تابعه در Xiamen، چین، در تلاش برای گسترش و سرعت بخشیدن به استفاده از فن آوری نانوسیم نقره در محصولات نهايي. جانبازان صنعت Hsiao سی سی را ساخت و رهبری این تیم استخدام شده است. طب مکمل و جایگزین چین حمایت نزدیک به مشتریان با استفاده از نانوسیمهای نقره براي سنسور لمسی و برنامه های جدید مانند سلول های خورشیدی روشنایی OLED و هوشمند ویندوز ارائه می کنند. طب مکمل و جایگزین چین نیز هایی نانوسیم نقره ای رنگ به مکمل تولید مبتنی بر Cambrios پیشرفته مواد Corp. این سایت دوم تولید خواهد شد به مشتریان در آسیا و در مورد شرایط پیش بینی نشده قطع تولید در سایت تولیدی موجود در Sunnyvale کالیفرنیا تداوم کسب و کار ارائه می کنند.

andquot; با راه اندازی کم چین تحت رهبری Hsiao سی سی، ما نه تنها همچنان به ارائه بالاترین کیفیت نقره ای رنگ نانوسیم به مشتریان خود اما همچنین تشکیل تیم پشتیبانی به مشتریان خود را در آسیا به سرعت اتخاذ تکنولوژی نانوسیم نقره andquot; چیانگ گفت: مایکل، رئیس منابع طب مکمل و جایگزین.

andquot; ما خوشحال به خواهر است سازمان در چین راه اندازی شود. تیم چین طب مکمل و جایگزین را تکمیل فعالیت های ما در Sunnyvale با ارائه مشاوره تخصصی و پشتیبانی به مشتریان و سرعت بخشیدن به صلاحیت و استفاده از جوهر ClearOhm® و فیلم های محصولات خود را در andquot; گفت: جان LeMoncheck، رئیس و مدیر عامل از Cambrios پیشرفته مواد Corp.

andquot؛ من خوشحال برای پیوستن به Cambrios، رهبر در تکنولوژی نانوسیم نقره andquot; گفت: Hsiao سی سی. andquot; ما یک گروه مجرب در چین به اخرین پشتیبانی به مشتریان و کمک آنها رفتن به تولید محصولات مانند صفحه نمایش قابل انعطاف و سلول های خورشیدی با استفاده از ClearOhm materials.andquot راه اندازی;

Cambrios تیم رهبری از جمله سی سی Hsiao در مونیخ آلمان به شرکت LOPEC که در آن LeMoncheck جان باز سخنرانی عمومی در تاریخ 28 مارس خواهد بود ارائه میهفتمدر 9:30 و Rahul Gupta می شود chairing جلسه لمس و Haptics در تاریخ 29 مارسهفتمدر 2. دیدار با تیم Cambrios در مونیخ لطفا تماس بگیرید

درباره منابع طب مکمل و جایگزین Cambrios پیشرفته مواد و چین طب مکمل و جایگزین

منابع طب مکمل و جایگزین از طریق شرکتهای تابعه آن Cambrios مواد پيشرفته در Sunnyvale، کالیفرنیا و چین طب مکمل و جایگزین در Xiamen، چین، صنعت در ارائه راه حل های نوآورانه با استفاده از فناوری نانو منجر می شود. آن دستیابی به موفقیت نقره ای مبتنی بر نانوسیم شفاف هادی ساده الکترونیک ساخت و بهبود محصول نهایی هزینه و عملکرد دستگاه های الکترونیکی. Companyand #39; s ClearOhm®هادی شفاف با عملکرد نوری و الکتریکی بالاتر از سنتی مواد و روش ها است. کاربرد مواد ClearOhm صفحه نمایش لمسی شامل محافظ ePaper OLED روشنایی و فتوولتائیک نازک EMI.