+86-757-8128-5193

اخبار

صفحه اصلی > اخبار > محتوای

چگونه جوهر رسانا دیدار با خواسته های مصرف کننده

توسط مایکل واگنر، مدیر مهندسی جدید محصول طراحی باتلر فن آوری، وارز

Todayand #39; s مصرف کنندگان محصولات است که جوهر سریع، هوشمند و راحت و رسانا هستند ارائه مطالبات آن ها را انتظار می رود.

جوهر رسانا هستند جدیدترین پیشرفت در الکترونیک چاپ آن دسته گسترده ای از محصولات تولیدی است که فاصله مدارات الکتریکی بین انسان و ماشین را پل طولانی است. توسط leveraging دهه صنعت دانش و پیشرفت های اخیر در رسانا جوهر امروز علم الکترونیک چاپ قادر به ارائه راه حل های که لمس زندگی روزانه تقریبا تمام مصرف کنندگان است. شرکت هایی که موفق به جلب رضایت مصرف کنندگان این محدود به از دست دادن زمین به رقبا که مایل به آغوش فن آوری های جدید.

جوهر رسانا کاهش وزن، پیچیدگی و هزینه

به جای مجرای سنتی اچ سازندگان مس رسانا رنگ نقره ای، کربن و سایر پلیمر فیلم ضخیم (PTF) استخدام می تواند. جوهر رسانا می تواند در لایه های سبک تر است که به عنوان پلی استر بولي كربونات بليرثنس و کاغذ چاپ شده. استفاده از لایه های سبک وزن این درب برای خلاقیت بیشتری در توسعه محصول و پیچیدگی کمتری در تولید باز می کند.

شرکت با کاهش پیچیدگی محصول کاهش مشابه در مواد، مونتاژ و تامین هزینه های زنجیره را تحقق می بخشند. همچنین، زیرا جوهر رسانا افزودنی در طبیعت, تولید کنندگان جریان زباله و هزینه های مرتبط حاصل از اچ مس تواند از بین بردن.

هیچگونه محدودیت جوهر رسانا است که توسط غول مواد مانند دوپانت tackled می می شوند. خوشبختانه برای تولید کنندگان, بیشترین فاصله بین جوهر رسانا و مدارهای سنتی فلکس مس به زودی خواهد شد چیزی از گذشته.

ارزش سنسور نهان

با توجه به شيوع و هزینه پایین چاپ شده امروز دستگاه های الکترونیکی، کاربران نهایی به ندرت در نظر گرفتن تکنولوژی است که باعث می شود این دستگاه کنه. به عنوان مثال، چند نفر تشخیصی نوار قلب (ECG) مرتبط با الکترونیک چاپ شده. استفاده از جوهر های رسانا با این حال، کاتالیزور برای جایگزین کردن الکترود سفت و سخت و ناخوشایند با راحت تر، ارزان و یکبار مصرف لنت سنسور که امروز استفاده می شده است.

برنامه دیگری به سرعت در حال ظهور از محور جوهر الکترونیک چاپ شده مقوله گسترده wearables است. دستگاه هایی که استفاده از جوهر ساخته و قابل شستشو می تواند حرارت منتقل شده بر روی لباس و به پیامهای الکتریکی باعث حرکت عضله اندازه گیری استفاده می شود. Wearables در حال حاضر در بخش های درمانی و ورزشی ظاهر می شود و به سرعت پیدا کردن راه خود را به صنايع هستند.

بسته بندی هوشمنددیگر نرم افزار مبتنی بر جوهر رسانا است. مدارات PFT جاسازی شده در بسته بندی محصول تا حد زیادی به افزایش موجودی کنترل فرآیندهای عمده فروشان و خرده فروشان است. فن آوری قابل مقایسه با برچسب حتی کشیده به درایو مبارزات بازاریابی خلاق.

چه IoT کردم تا با آن انجام دهد?

Theاینترنت از چیزهایی (IoT)است اشاره به این واقعیت است که همه چیز است، و یا به زودی، به اینترنت متصل خواهد شد. صنعت الکترونیک چاپ شده در سمت راست در وسط عمل IoT است. پیشرفت در جوهر رسانا است ushered در موج جدیدی از راه حل های الکترونیکی چاپ شده در مدت زمانی که بازار تشنه برنامه های جدید و خلاق است. در واقع منابع صنعت تخمین می زنند که بیش از ده برنامه های کاربردی الکترونیک چاپ در حال ظهور در افق برنامه های کاربردی است که ثابت خواهد کرد که به تعویض بازی در پزشکی، خودرو، ورزشی، تفریحی و هوافضا و نساجی و امنیت و بخش های دیگر هستند.

بلند و کوتاه از آن? پیشرفت در جوهر رسانا می دادن مصرف کنندگان آنچه آنها تقاضا روزانه: سریع, هوشمند, سازگار با محیط امن و کاربر دوستانه محصولات.

شرکت های که هنوز مردد به راه حل های الکترونیک چاپ شده به زودی خود را در یک نقطه ضعف رقابتی پیدا کنید. علاوه بر از دست رفته را در صرفه جویی هزینه های فوری و تجربه کاربر نهایی بهبود یافته, شرکت های عقب مانده به احتمال زیاد قربانی رضایت مشتری خواهد شد. در بازار رقابتی امروز که نه فقط خوب است.

مایکل واگنر است مهندسی مدیریت، توسعه محصول جدید برایساقی فن آوری، وارز، خارج از پیتسبورگ پنسیلوانیا قرار دارد. باتلر در فن آوری های به شدت در تحقیق و توسعه جوهر های رسانا لایه انعطاف پذیر طراحی چاپی الکترونیک و تولید درگیر است. باتلر در فن آوری های شرکت توسعه چاپ الکترونیکی برنامه های خود و همچنین جایگزین به مدارات سنتی برای تشخیص پزشکی و ابزار خودرو و برنامه های ایمنی و پارچه و تعدادی از دیگر بخش های صنعت کمک می کند. تماس با مامایکل واگنر.