+86-757-8128-5193

اخبار

صفحه اصلی > اخبار > محتوای

ترکیب معدنی بسیار گسترده ای استفاده کنید

فلوئور سبز زرد روشن با قوی خورنده و تحریک کننده گاز و آمونیاک، فلز و سایر واکنش های خشونت آمیز است. ماهیت اغلب حضور ترکیبات معدنی یا آلی، فلوراید از فلوئوریت، میکا، أبتت.

فلوئور و ترکیبات آن به طور گسترده ای در صنعت صنعتی استفاده می شود. آنها در صنایع شیمیایی برای تولید داروسازی، آفت کش ها، ترکیب معدنی مبرد، کاتالیزور واکنش های آلی، مواد نگهدارنده چوب، fluoroplastics و fluororubins، و غیره در صنایع سبک برای تولید شیشه استفاده می شود، لعاب و مواد مصالح بنایی, اچ شیشه لعاب. معدنی ترکیب صنعت فولاد برای استخراج فلزات غیر آهنی آهن و فولاد، توليد مخصوص، الکترود بیرونی جوش ذوب; صنایع دفاعی برای ساخت سیستم موشک از سوخت پر انرژی.

مسمومیت حاد: تولید بالا غلظت فلورايد استنشاق گاز یا بخار، بلافاصله باعث چشم، بینی و علائم تحریک دستگاه تنفسی، سرفه، سوزش حلق، ترکیب معدنی تنگی قفسه سینه و غیره. موارد شدید شیمیایی ذات الریه و ادم ریوی یا آسفيكسي رفلکس رخ می دهد. تماس پوست یا غشای مخاطی هیدروفلوئوریک صنعت اسید باعث سوختگی می شود.

اثرات مزمن: قرار گرفتن در معرض طولانی مدت به فلوراید می تواند باعث بیماری های صنعتی فلوراید کمر اوایل پاها، درد ستون فقرات و زانو با سرگیجه، وزوز گوش بالا نفخ و سایر علائم به دنبال آن ستون فقرات، درد مفاصل، موارد شدید استخوان و فعالیت های مشترک است ناهنجاری های اسکلتی، محدود. اغلب تماس با غلظت های کم از فلوراید, می تواند رخ دهد رینیت مزمن فارنژيت برونشیت و دندان اچ اسید سولفوریک می تواند باعث سوختگی پوست.

1-حاد فلوراید با استنشاق مسمومیت بلافاصله حذف از صحنه آلودگی هوا، اکسیژن، استراحت و گرم، ترکیب معدنی باز نگه داشتن راه هوایی و فعالانه جلوگیری از ادم حنجره و ادم ریه رخ داده است. دهان مسمومیت موقع استفراغ، شستشوی معده های سپس دهان شیر, شیر سویا برای محافظت از مخاط معده. اوایل کافی، کوتاه مدت استفاده از دگزامتازون آدرنال به حفظ تعادل آب و الکترولیت برای جلوگیری از عفونت های ثانویه را می توان. موقع، کلسیم به اندازه کافی ترکیب معدنی ضروری است راه حل موجود 10% کلسیم گلوکونات 10 میلی لیتر تکرار، ~ 20ml تزریق داخل وریدی، 2 بار در روز ~ 3 بار، در حالی که مکمل منیزیم مناسب.

2. صنعتی فلوراید بیماری ممکن است مناسب به منظور تقویت تغذیه و مکمل های ویتامین و درمان علامتی را داده می شود.

3. اسید سولفوریک را بلافاصله پس از سوختگی با مقدار زیادی آب یا سالین آبیاری معمولا کمتر از 30 دقیقه می سوزاند. محلول گلوکونات کلسیم 10% استفاده می شود یا محلول کلرید کلسیم از خیساندن محلی فشرده تر, تزریق می شود. درد شدید می شود تا حدی بسته با procaine. تاول و نکروز غیر آلی ترکیب، و غیره، در موقع به جراحی درمان می شوند. سوختگی چشم باید به موقع با شور یا آب تلفن همراه بیش از 15 دقیقه شستشو، قطره چشم کوکائین 0.5 تا 1 درصد برای تسکین درد و سپس استفاده از قطره آنتی بیوتیک چشمی و دگزامتازون چشم قطره قطره چشم متناوب. مکمل های کلسیم با توجه به وضعیت کلسیم به طور کلی با 10% کلسیم گلوکونات محلول وریدی. نور بیماران می تواند پردنيزون خوراكي 10 میلی گرم معدنی ترکیب سه بار در روز یک بار هر 3d ~ 5d; وزن تزریق داخل وریدی روزانه 10 میلی گرم دگزامتازون ~ 20mg، یک بار هر 3d ~ 5d.

تقویت تهویه ترکیب معدنی اطمینان حاصل شود که غلظت فلوراید در راستای استاندارد ملی. تقویت آموزش ایمنی و حفاظت شخصی سخت. معاینه در طول دوره به کار قبل از 1 سال معاینه فیزیکی 1، برای جلوگیری از موارد منع مصرف.