+86-757-8128-5193

اخبار

صفحه اصلی > اخبار > محتوای

دانش آموزان مهارت و علم خود را به نمایش گذاشتن

آبشار بزرگ دانشگاه MSU در بسته بندی شده بود در روز سه شنبه به عنوان مونتانا منطقه دوم علم و مهندسی نمایشگاه لگد کردن.

دانش آموزان در کلاس 6 به 12 از یخچال Toole آزادی تیتون Pondera آبشار و جودیت حوضه hallways مدرسه با خود پروژه و سایر نمونه های بسته بندی شده. هجده مدارس و چندین خانه و مدرسه دانش آموزان نشان داده شد.

بیش از 150 قضات کالج، سرگردان quizzing 308 دانش آموزان و 44 دانش آموز از فرضیه به نتيجه گيري و همه چیز را در میان.

سنترویل، هفتم-گریدر Cade Hutchins با افتخار لوله گردباد خود را با وجود این واقعیت است که فرضیه خود که آب گرم از طریق tornado سریع تر از آب سرد به نادرست ثابت سفر را نشان می داد.

"از آنجا که مولکول های گرم سریعتر حرکت در آب، من فکر کردم این امر می تواند سریع تر،" Cade گفت. "من این نتیجه رسیدند که مولکول های سرد تر محکم، بنابراین آب متراکم تر بود و غرق آن بسته بندی شده بودند. مثل سرد و گرم از جریان هوا یا اقیانوس است."

Cade پروژه خود را با دو بطری نوشابه 32 اونس و متصل کننده بطری پلاستیکی، قرمز می گردد.

Cade به مواد MacGyvering با هم از تجربه خود را با پروژه ناسا سنترویل، است استفاده می شود. او کمک به ایجاد فضانوردی است که می تواند تحمل خلاء فضا است.

"من فکر می کنم زمانی که من رشد، می شود یک مهندس خواهم."

B9326689574Z.1_20170314201824_000_GHVHNURQT.1-0.jpg

فراست Leanne، مدیر آموزش و پرورش عمومی کسب و کار، بخش تکنولوژی و انتقال در آبشار بزرگ دانشگاه MSU، گفت: هدف از این رویداد این است که دانش آموزان منطقه هیجان زده مورد زمینه های علوم و مهندسی.

فراست گفت: "این فرصت بزرگ برای دانش آموزان در همه سنین به نشان دادن شور و شوق خود را برای علم است:".

طبقه بالا، Simms تاریخ اوری هریس را مقابل خود پروژه صفحه نشان دادن بهترین راه برای تمیز کردن تجهیزات پزشکی برای بیماران مبتلا به فیبروز کیستیک ایستاده بود. اوری با نزدیک شدن پروژه خود را با احساساتی پیوست.

پدربزرگ اوری را در تجهیزات پزشکی متکی است، اما اغلب آن را تمیز فقط آن را شستشو و سپس آن را ترک. اوری تصور این روش در staving کردن رشد باکتری ها بی اثر است.

اوری شروع به کار در کالج با دکتر که دختر فیبروز کیستیک است. او چالش ارائه شده است: او می تواند استنباط به چه روش تمیز کردن برای بیماران متکی به تجهیزات پزشکی موثر است?

اوری سه نوع مختلف از باکتری ها در آزمایش خود استفاده: اشريشيا, staph و سودوموناس ائروژينوزا. "من هر چند آن جوش موثر ترین خواهد بود," او گفت. "آن نشان داد که درست است، اما بسیاری از تجهیزات پزشکی از جنس پلاستیک ساخته شده است و می تواند تنها آب پز برای پنج دقیقه قبل از شروع به ذوب شدن."

او همچنین با نانوذرات طلا و نقره برای دیدن اگر آنها جلوگیری رشد تجربه. او به این نتیجه رسیدند که آن را با برخی از باکتری ها کار کند، اما همه آنها را متوقف نمی.

بسیاری از دانش آموزان به همان اندازه زمان را به ارائه پروژه های خود را که آنها انجام آزمایشات قرار داده. تخته از شکل، اندازه و رنگ آنها روش ها و يافته ها با متن و عکس و نمودار مصور.

آماندا هیچ کس 7-12 معلم علم را در Sunburst، گفت: این تجربه بسیار مهم برای دانش آموزان است.

"این صلیب وظیفه نیکس (nix) گفت:". "آنها نوشتن، تحقیق، ارائه و آموزش برنامه های کامپیوتر جدید برای علم."

Sunburst دانش آموزان در پروژه های خود را تقریبا به طور انحصاری در طول زمان مدرسه برای اطمینان از هر دانش آموز به همان سطح از دسترسی به آزمایش های خود را تکمیل و زمان حال مشغول به کار.

B9326689574Z.1_20170314201824_000_G8VHNUROH.1-0.jpg

"بنابراین آنها می توانند به یکدیگر حمایت کنند و معلمان وجود دارد, از آن همه در مدرسه انجام می شود" نیکس (nix) گفت. "این زمین بازی برای تمام دانش آموزانی که پشتیبانی را در خانه است ممکن است سطوح."

همه وسایل علم عادلانه برای دانش آموزان Sunburst حامی محلی ارائه شد.

بخش دبیرستان نمایشگاه علم توسط اینتل بین المللی علوم و مهندسی نمایشگاه تحریم است. پروژه های بالا از نمرات دبیرستان واجد شرایط شرکت در رویداد ISEF ملی در لس آنجلس در ماه مه خواهد بود.

جوایز توسط شهردار باب کلی ارائه شده است.

نمایشگاه علوم همچنان در پنجشنبه, 16 مارس برای دانش آموزان ابتدایی. آن خواهد شد در ساعت 8:30 صبح آغاز و تا 2 بعد از ظهر آبشار بزرگ دانشگاه MSU بنیادی باشگاه مخاطبان با آزمایش های علوم چند سرگرم در ساعت 11:15 صبح سپس مراسم جوایز در 1 بعد از ظهر شروع می شود